Autorizovaný prodejce a servisní partner Milwaukee pro město Moravská Třebová: firma fischer EAST center s.r.o. – MILWAUKEE CENTER

Milwaukee centrum HK pro Moravská Třebová patří pod servisní oblast firmy fischer EAST center Hradec Králové. Máme v terénu své obchodní poradce, takže stačí jen zavolat a přijedeme k Vám, kdy se Vám to bude hodit.

Profesionální nářadí od společnosti MILWAUKEE patří ke špičce ve svém oboru. Nabízí široký sortiment profesionálního elektrického ručního nářadí, kvalitní rázové šroubováky, příklepové akumulátorové šroubováky, vrtací kladiva a kotoučové pily. Výkonné AKU nářadí M28, příklepové vrtačky, sekací a bourací kladiva, rázové utahováky, úhlové brusky a mnoho dalšího.

Ve Vašem městě - regionu máme odborného obchodního zástupce, který se o Vás postará.
Kontaktujte nás na telefonu: +420 737 215 101 / +420 495 523 912

Kvalita se pozná i díky profesionálnímu servisu, který Vám na zboží zakoupené u nás v Milwaukee Centru můžeme nabídnout.

Milwaukee je nářadí pocházející z USA již z roku 1924

Všechno to začalo ještě o něco dříve - v roce 1918, kdy se I. světová válka blížila ke konci a automobilový magnát Henry Ford hledal výrobce, který byl ochoten vyrábět kompaktní, lehčí přenosnou verzi 1/4 " vrtačky. Mladý výrobce ve Wisconsinu jménem AH Petersen přijal tuto výzvu a vyvinul něco, co známe jako Hole-Shooter. Vážil pouhé 2 a čtvrt kilogramu. Toto revoluční elektrické nářadí se vyrábělo s Westinghouse motorem a byla to první vrtačka, která mohla být obsluhována jen jednou rukou, ale dost silná na to, aby zvládla těžkou pracovní zátěž (heavy-duty).

O čtyři roky později, v roce 1922, Petersen najal obchodního partnera Albert F. Siebert a společně založili AH Petersen Company. Tragédií bylo, že následujícího roku požár zničil výrobní závod a finanční neúspěch je přinutil společnost zavřít. V roce 1924 byl Siebert schopen koupit zbývající aktiva společnosti v aukci a znovu otevřel společnost, tentokrát s názvem Milwaukee Electric Tool Corporation s cílem plně realizovat prodejní potenciál Petersenových nápadů. A zde teprve všechno začíná. Nastalo jedno z nejvýznamnějších období, kdy firma Milwaukee Tools začala rapidně inovovat.

Současná podoba Milwaukee Tools

Milwaukee nástroje se snaží splnit a předčit všechny mezinárodní a evropské normy a směrnice pro design i bezpečnost. Konstantní výzkumné a vývojové programy mají za cíl předvídat a plnit budoucí trendy trhu ve všech regulačních požadavkách a požadavkách o účinnosti . Milwaukee je, mimo jiné, aktivním členem EPTA (Evropská asociace pro elektrické nářadí), a tak se hrdě připojuje ke všem průmyslovým měřícím standardům dohodnutým touto organizací.

Milwaukee® Heavy Duty je více než jenom část sloganu. Je to jakýsi přislib nabídnout profesionálním uživatelům to nejlepší. Inženýři Milwaukee® nenavrhují jenom nářadí, oni navrhují nářadí pro zajištění toho, aby pracovní úkol byl udělán lépe, rychleji, spolehlivě a bezpečně. Všechna nářadí poháněná motorem opouštějí naše továrny spolu s celým balíkem dokumentace, včetně detailních instrukcí pro použití a bezpečnostních instrukcí, s uvedením center služeb zákazníkům.

Díky naší globální síti expertů technické služby, potřeby a požadavky konečného uživatele jsou sdílené v rámci skupiny a ovlivňují produktový vývoj nových výrobků, aby splňovaly potřebu našich zákazníků.

Milwaukee nabízí 3-letou záruku na nástroje když je registrujete. Každé nářadí Milwaukee je zkoušeno podle řady certifikovaných postupů před tím než opustí výrobní halu a je označeno značkou, která ho kvalifikuje jako velmi spolehlivé – Nothing but HEAVY DUTY™.

V Milwaukee® jsme velmi hrdí na produkty a služby, které nabízíme našim profesionálním zákazníkům. Tím je míněna i možnost nabídnout něco navíc, jako je třeba záruka 3 roky. Tato nabídka pro Vás platí a nestojí Vás nic, jenom musíte do 30 dnů od nákupu své nové Milwaukee® nářadí zaregistrovat.Nářadí Milwaukee